KURUMSAL

Biz Kimiz?

Yek Matbaacılık, 1969 senesinde İstanbul Matbaa Sanat Enstitüsü’nden mezun olan sektörün duayenlerinden Haydar Uzun tarafından Cağaloğlu’nda nam-ı diğer Bâb-ı Âli’de 1973’te kurulmuştur. 1995 yılına kadar faaliyetlerini Cağaloğlu Yıldırım Han’da sürdüren firmamız, bu tarihten itibaren gelişen ve büyüyen hizmetlerine MASSİT Matbaacılar ve Ambalajcılar sitesinde devam ettirmektedir.
2015 senesinde genç bir kadro ile kabuk değiştirerek ve yenilikçi bakış açısıyla Yek Matbaacılık olarak kaldığı yerden siz değerli iş ortaklarımızın tabaka ofset baskı ihtiyaçlarınıza hizmet etmeye devam etmekteyiz.
1973’ten beri söylediğimiz gibi ‘’Kalite size hiç bu kadar yakın olmamıştı’’.

VİZYONUMUZ

Globalleşen dünyada gelişen teknolojiyi takip ederek kaliteli baskı denildiğinde ilk akla gelen matbaa olmak ve siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına modern, kalıcı ve uzun soluklu çözümler üretmek.

MİSYONUMUZ

– Sorumluluk ve maliyet bilinci gelişmiş, tecrübeli, eğitimli, iletişimi ve motivasyonu kuvvetli personelimizle; müşterilerimizin talep ve isteklerini en hızlı ve yüksek kaliteli çözümler üreterek karşılamak.

– Kişiye özel ve müşteriye değer veren prensiplerimiz ile sağlıklı, kalıcı ve sürdürülebilir iş ortaklıkları kurmak ve devamlılık sağlamak.

– Baskının “hazırlık”, “üretim” ve “teslimat” süreçlerinde müşterilerimizin soru ve ihtiyaçlarına cevap vermek için hazırlanmış üretim tesisimizin, gelişen teknolojiyi takip ederek, uluslararası düzeyde ev sahipliği yapmasını sağlamak.-

DEĞERLERİMİZ

– Tutku; İlk günkü arzu, istek ve aşk ile bağlı olduğumuz işimizden aldığımız zevki siz müşterilerimizin de hissetmesini sağlamak.

– Şeffaflık; Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile açık sözlü, dürüst ve profesyonel bir çalışma ortamı yaratmak.

– İlgi ve Özen; Bizim var olmamızı sağlayan siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçlarınızı anlayarak, içtenlikle en iyi destek ve hizmeti vermek.

– Optimum Maliyet; Satın alma ve üretim süreçlerini geliştirerek optimum maliyet ile ürünü elde ederek, karşılıklı bir kazan-kazan durumu oluşturmak.

– Hesap verilebilirlik; Büyük bir sorumluluk duygusu ile işinizi, kendi işimiz gibi sahiplenir ve üretimini üstleniriz.